20 Aralık 2011 Salı

Yeni Yılda Kalpler Van'da

Herkese yeniden merhaba.Bu merhaba sizin iyi kalbinize bir dokunuş aslında.Ve umarım bunu hepimiz birlik olup başaracağız.Başarmak istenilen yeni proje Van'ın Yeni Yılı Yeni Umutlarla dolması.Sevgili Mia ve Boom iyi kalplerinden çıkan Sorumlu Blog'da bizlerde yer alıyoruz.
Ve elbette bunun için sizin desteğinize ihtiyacımız var.Çünkü yeni yılda hepimizin çeşit çeşit dilekleri varken Vandakilerin dileklerine biraz da bizler gerçekleştirmek istiyoruz.
En çok ihtiyaç duyulan 4 adet paket va ve bu paktlerden 10'ar adet sağlanması gerekiyor.Bunlar:–      Kreş Paketi
–      Psikolojik Görüşme Odası Paketi–      Eğitim ve Uygulama Sınıfı Paketi


– Okuma ve Etüd Merkezi Paketi
 
–      Okuma ve Etüd Merkezi  Paketi

  • Paketlerin maliyetine Van’daki ihtiyaç bölgesine teslimatı da dahildir
  • Paketlerin  fiyatlandırması Office1Superstore tarafından teslimat dahil, karsız fiyatlarla oluşturulmuştur.
  • Paket içerikleri ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler sorumlublog@gmail.com ’a mail atabilirler.
PEKİ BU YARDIMA NASIL KATILABİLİRSİNİZ?
(1)    Paketlerden bir veya birkaçını sağlayabilecek olan firmalara bu postu sosyal medya ya da şahsi kanallarınızı kullanarak ileterek , Sorumlu Blog’un firmalara ulaşmasına yardımcı olarak
(2)    Bir kişi olarak belki eliNizden bir şey gelmiyor ama bir araya gelip bir paketi de siz sağlayabilirsiniz. Çalıştığınız şirketde, oturduğunuz apartmanda belki büyük ailenizin tüm fertleriyle bir araya gelip paket bedelini  toplayararak siz de bir paketin sahibi olabilir, Van’da bir kreş ya da eğitim merkezini kurabilirsiniz.
ÖNEMLİ
  • Bu yardım kapsamında her hangi bir fon ya da hesapta para birikmesi söz konusu değildir, 4 paket seçeneğinden seçilen paketin bedeli ni sağladığınızda o paket Office1 Superstore’dan direk hazırlanıp Van’a yola çıkacaktır, o sebeple paket bedellerinden az miktarlar için Sorumlu Blog’a başvurulmaması rica olunur
  • Ağırlıklı olarak okul ve ofis malzemelerinden oluşan paketlerin içeriklerihakkında detaylı bilgi almak isteyenler (ürün sayısı, ürün çeşitleri, adet fiyatlar vb.) sorumlublog@gmail.com adresine yazarlarsa,  Office1 Superstore tarafından bilgilendirileceklerdir
  •  Sorumlu Blog bir dernek ya da vakıf olmadığından hiç bir şekilde para toplanmasında  ya da paranın transferinde aracı olmayacaktır. Sorumlu Blog paket içeriklerine müdahale etmemiştir, içerikler Van Erciş Sosyal Hizmetler İlçe Müdürlüğü tarafından belirlenmiştir. Sorumlu Blog yalnızca ihtiyaç duyulan paketleri takipçilerinin de yardımıyla tedarik edebilecek kişilere iletmek ve yardım yapmalarını sağlamak amacındadır.
  • Paket bedelini toplayıp 4 paketten biri ya da bir kaçını bağışlamaya talip kişi/grup ya da firmalar, bağışlamak istedikleri paketi sorumlublog@gmail.com adresine iletmeleri halinde paket içerik ve ödeme bilgileri için Office1 Superstore ile bağlantıları sağlanacaktır.
  • Her paketin kimler tarafından bağışlandığı paketler satın alındıkça bu sayfada açıklanacaktır. Bu sebeple bağışta bulunmak isteyen kişi, kurum ve grupların bir isim ya da rumuz bildirmeleri bizi mutlu eder.  (Örneğin Azra Apt. / Azra Ailesi /  Azra Holding / Azra Okulu gibi)
  • Bağış yaparken yardımlarımızın doğru yere ulaşıp ulaşmadığı her zaman en büyük endişemiz olmuştur.  Bunu göz önünde bulundurarak, Sorumlu Blog satın alıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırdığınız paketleri ulaştığı ve kurulduğu yerde fotoğraflatarak, yayınlayacaktır. Bir paket demek binlerce kişi demek.
Sıcak kalbe ihitiyacı olan herkese elinizi uzatın.Onlar yalnız değil bunu hep beraber hatırlatalım.Yeni Yılda onlarında yeni hayallere yeni umutlara ihtiyaçları var.Birazını biz gerçekleştirelim el ele verip güzel gelecek için bir adım atalım.

0 modacı yorumda bulunmuş:

 
[Valid Atom 1.0] Follow my blog with bloglovin´