3 Mayıs 2012 Perşembe

Giysi Odası Ele Geçirelecek : ANNA DELLO RUSSO


Benim için onun evi harikalar diyarı..Hayaliyle yatıp kalktığınız rüyalarınızı süsleyen parçaları onda bulabilirsiniz.Mutheşem kıyafeteler,sizi çıldırtacak aksesuarlar,bir kere denesem olmaz mı diyeceğiniz ayakkabılar ,elinizden bırakmak istemeyeceğiniz çantalar.Ah Anna Dello Russo!
Kimin giysi odasına girmek istersin diye sorduğunuzda vereceğim tek isimdir kendisi.Hem bilgisi hem cesur oluşu hem de modayı bu kadar yaşayan ve her kombinindeki parçalara ah ya yine mi diye beni inleten birisi.
Kendisinin tabiri o kadar doğru ki Moda Bekçisi.Moda onun için hiç durmaz ,parçalar hiç bir zaman yenilikten uzaklaşmaz bambaşka kimliğe bürünürler ve yeniden yaşatılırlar.Birbirinden bağımsız parçaları mükemmel şekilde yorumlar evet arada ucunu kaçırır ama yine de güzel durur .Anna Dello Russo benim için ilham kaynağından çok ele geçirmek istediğim insan :) Bunda ciddiyim eminim benim gibi düşünen deli gibi çıldıran kadınları yanıma toplayabilirim.
Anna Dello Russo aksesuarlarınan asla vazgeçemediğini üstüne basa basa söylüyor.H&M ona işbirliği teklif ettiğinde ortaya koymak istediği çalışma aksesuarlar üzerine olmuş.4 ekimde mağazalarda yerini alacak Anna Dello Russo'nun aksesuarları o yüzden o günü boş bırakın ve bir parça edinin.
Şimdi Anna Dello Russo'nun bu güne kadar kullandığı parçalardan özet geçelim .Not: Jojee'nin burda içi yanar içi kanar :)
1 modacı yorumda bulunmuş:

Adsız dedi ki...

abartılar kralıcesı!

 
[Valid Atom 1.0] Follow my blog with bloglovin´