4 Mart 2009 Çarşamba

Kate Holmes!


Glamour dergisinin bu ayki konuğu oldu Kate Holmes.Resimlerden anlıyoruz ki photoshoplu güzel annemiz.Keşke böyle canlı olabilse keşke kilo olup sağlıklı bir bayan olarak karşımızda dursa.Kate'in açıklamalarını da koydum buraya kuru kuru resimlere bakmayalım azcıkta onu tanıyalım istedim.On her childhood icons: “Growing up, I always had my dreams set on being an actor, so I looked up to Julia Roberts, Audrey Hepburn. I also look up to Kate Winslet and Renée [Zellweger] and Cate Blanchett…and Diane Keaton—she’s a genius.”On being a mom: “Becoming a mother has been the most amazing experience—in an instant you become strong. You have to be a little bit wiser; it’s the most important job you have in the world.”On a day in the life of Tom, Katie and Suri: “We like to be together, so we use the house for our [business] meetings. [We] play Yahtzee, board games, Scrabble. We grill; have pool parties. We play “The Three Little Pigs” and Suri is the Big Bad Wolf. [Tom] reads story books to Suri and we all laugh. When a good song comes on, he’ll break into dance. We’ll watch movies in bed—recently Madagascar and Cinderella, for Suri. We have a really good time.”

On marrying Tom: “When Top Gun came out my sisters were like, ‘Oh, my God, Top Gun! Tom Cruise!’ And I very confidently said, ‘I’m going to marry him one day.’ It wasn’t like, How do I get Tom Cruise? It was just: I think I’m going to marry him. Why not? He’ll like me. I’m fun.”On gossip: “We were changing diapers. [Tom] said, ‘I don’t want you to get upset,’ And I said, ‘Well, I am upset.’ So we approached it together. But I definitely felt like—as a woman, as the mother of Suri—I want to handle this! My mom is very strong, and if anyone ever said anything about any of us, she would be, ‘Excuse me?’ That’s my family!’”
kate holmes'ı seven var mı?

9 modacı yorumda bulunmuş:

Aphraell dedi ki...

Katie Holmes'u Dawson's Creek'te oynarken çok severdim. Masum ifadesi, uzun saçları, doğallığı kendisine çok yakışıyordu. Ne olduysa Tom'dan ve peki tabii ki Victoria Beckham'dan sonra; bi kadınsılık, bi yapaylık geldi üzerine. Şimdi ne düşünsem bilemiyorum. Victoria onu giyim tarzından hayat tarzına kadar çok domine ediyormuş gibi geliyor, arkadaşlık ilişkileri içinde..

alis dedi ki...

Nötr.. Dawsons Creek'teyken sinirime dokunuyordu, şimdi robot gibi acıyorum biraz.. Saçı, kıyafetleri falan güzel ama.

Üfürükten Prenses dedi ki...

tom'dan sonra bir haller oldu bence..
eski haliin daha çok seviyordum..
tarikat olayından mıdır nedir bir saflık var kızın üstünde :P

malla dedi ki...

Şekerim İngilizce bilmeyenler ne anlıcak benim gibi bizde fotolara bakalım bari:))

FerahFeza dedi ki...

Yazilari da okuyunca cok sakin bi kisilige sahip gibi geldi, sindirerek yasiyor gibi :)

Ben hos buluyorum, guzel, sevimli...
Tom'u cok begenmesem de kizlari cokkkk tatli :)

sevgiler...

ELLY dedi ki...

yorumlara katılıyorum, çok doğal,sevimli bir havası var, ama o eziklik yapıştı kaldı üstüne Tom'la evlenince

Adsız dedi ki...

suri için kate e dayanılır!

jayjay dedi ki...

neden türkçeye çevirip anlatmadın kadının ne dediğini jojik?sitelerden kopyalayıp buraya yapıştırmak kolay, onu herkes yapıyor, sen de mi onlardansınn yoksaa??

Jojee dedi ki...

jayjay; bu devirde herkes çat pat ingilizce biliyor.bende çat pat bilenlerdenim şimdi tam emin olmadğım ya da benim anladığım şekilde yazmam ve yanlış şey söylemem doğru olmaz diye düşündüm ki sende yanlış ya da doğru diye tanımlayabilirsin.Şahsen ben böyle uygun gördüm böyle koydum jojikmodayı da onların yanına koycaksan hiç umrumda değil.

 
[Valid Atom 1.0] Follow my blog with bloglovin´