5 Mayıs 2010 Çarşamba

GalataModa Festivali Başlıyor!

ImageHost.org


Moda Tasarımcıları Derneği ve Beyoğlu Belediyesi’nin birlikte hayata geçirdiği Galatamoda'nın Galata Meydanı'ndaki etkinliği 26 – 30 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.

Galatamoda İstanbul'un trendlerini belirleyen Galata’da, moda ve tasarım meraklılarını ağırlayacak. Katılımın her yıl katlanarak büyüdüğü, tasarım ve moda meraklılarının heyecanla beklediği moda festivali, baharın tadının çıkarılacağı ve yaz öncesi alışveriş yapılabilecek en canlı ve en renkli etkinlik olacak.

Galatamoda Bahar Korçan, Arzu Kaprol, Özlem Süer, Hatice Gökçe ve İdil Tarzi gibi tasarımcıların yanısıra festivale ilk kez katılacak isimlere de ev sahipliği yapacak.

ImageHost.org

Galatamoda etkinliği moda, tasarım ve cemiyet hayatının tanınmış simalarının katılacağı renkli bir parti ile açılışını gerçekleştirecek. Tarihi Galata Kulesi çevresinde kurulacak standlarda moda severler, tasarımcıların hem 2010 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarını, hem de festivale özel hazırladıkları ulaşılabilir fiyatlı tasarımlarını bulabilecekler. Galata Meydanı’nda, Galatamoda festivali tutkunları, alışverişin yanısıra Power XL FM müzikleriyle eğlence dolu anlar yaşayacak.

3 modacı yorumda bulunmuş:

aysegul in ny dedi ki...

ya benım sana maıl atmam lazım ama adresını bulamıyorum biryerlere yollasana yaaa :(( aychulus@gmail.com

onelife dedi ki...

jojee gidersen eğer bol bol resim çekip paylaşırmısın..Ankarada yaşıyorum çalıştığım içinde galata festivaline katılmam hiç mümkün olmadı ama acaip merak ediyorum

FASHİONWİTHSİSTERS dedi ki...

en tatlılarım arasındasın ;)

http://fashionwithsisters.blogspot.com/2010/05/tatl-blogger-m-bende-artk.html

 
[Valid Atom 1.0] Follow my blog with bloglovin´