29 Haziran 2011 Çarşamba

Neler Giydim Neler Yaptım?

Bu aralar ben neler yapıyorum ,neler giyiyorum bir bakalım dedim.


Neler Giydim?


*Malum tatil mekanı olunca en çok giyilen ve sevilen giysi şort oluyor.Denim ve kumaş olanlar favorim.En yakın arkadaşları elbette sandaletlerim.
*Bershka'dan tam 3 sene önce aldığım ve benim vazgeçilmezim olan straplezime aşığım.Kendisinin fırfırlarının ve rahat kesiminin olması onu baş tacım yapımaya yetiyor.
*Şortumun uclarındaki kesimi çoook şeker!Kendisini Koton indiriminden kaptım.Üstümdeki şifon mini yelek/hırka/ceket adını siz koyun:) en iyi kuratırıcım ve canlandırıcım.


*Fötr şapkam ve Tom Ford marka gözlüklerim yine yaz aylarında yanımdan ayırmadıklarımdan oluyor.Neler Yaptım?*Ablamın (öz olmasa da ablam olsaydı bu kadar severdim dediğim bitanem) düğünü var.O yüzden ben de bereket keselerini hazırladım.


*Turuncu akımına karşı koyamayan şeker vosvosla bakıştık.*Bana bakan başka bakışlar da gördüm.Şaşırmadım desem yalan olur:)
*Bebeklik arkadaşımın (herkes buna pek güler ama doğru) nişanına İzmir'e gittim.Kuaförde de yanındaydım resimlerini çektim bana kızdı çirkinken neden çekiyorsun diye:)
*Bol bol denize girdim.


*Yeni lezzetler tadıp ah ah diye tatil hiç bitmesin dedim.

5 modacı yorumda bulunmuş:

içimden geldiği gibi ~~~ dedi ki...

Okuyucu fotoğrafa doyamadı Jojee. :))
Bir dahaki sefere lütfennn.

gmzsmn dedi ki...

aahh, ahh! işte hayalimdeki tatil! ne güzel, bugünlerin kıymetini bil jojee. iş sahibi olunca ve bir de evlenince tembellik bile lüks oluyor. hem ç.kalede hava çok soğuk nasıl girdin denize yahu! biz daha ayağımızı bile değdiremedik suya ;))

Adsız dedi ki...

gözlugunun fıyatını ögrenebılırmıyım?

Jojee dedi ki...

içimden geldiği gibi; seni çok seviyorum cidden tanımasam da başından beri beni takip ettiğin için çok farklısın bende:)

gzmsmn; Sen denize girmiyor musun?:( Bugün hava kötü ama ben sıcağa dayanamadığım için hep denizde sayılırım:)Yanmamak için uğraşıyorum bir de ama olmuyor:(

adsız;gözlüğümü geçen sene çok sevdiğim bir arkadaşım hediye almıştı modelini çok beğendim diye o yüzden bilmiyorum:(

fashion house by zeto dedi ki...

Şortuna bayıldım şapka da süper:) Sonunda blogunda resimlerini görebiliyorum:)

 
[Valid Atom 1.0] Follow my blog with bloglovin´